top of page
Опис групових програм
СИЛОВІ, АЕРОБНІ, БОЙОВІ І КЛАСИ ЗМІШАНОГО ФОРМАТУ

 

ABS + Spine Bosu (55 хв.) - силове тренування, для м'язів черевного преса і спини з використанням спеціальної сфери. Рекомендовано для просунутого рівня підготовки.

 

Body Sculpt (55 хв.) - силове тренування на всі групи м'язів. Рекомендовано для будь-якого рівня підготовленості.

 

Interval attack (55 хв.) - дана методика передбачає об'єднання аеробних і силових навантажень, оскільки на занятті постійно чергуються вправи різних напрямків.

 

Shape (55 хв.) - тренування спрямована на глибоке опрацювання всіх основних груп м'язів з використанням додаткового обладнання (гантелі, еспандери, фітболи і ін.) Тренування проводиться в партері.

 

TRX (55 хв.) - функціональна теніровка за допомогою петель trx - це робота з власною вагою. Дозволяє виконувати різні вправи, спрямованих на розвиток сили, витривалості, гнучкості, рівноваги, дозволяє самому вибрати рівень інтенсивності та навантаження. Зміцнює серцево-судинну і дихальну системи організму. Рекомендується для всіх рівнів підготовленості.

 

ТАНЦЮВАЛЬНІ КЛАСИ

 

Pord De Brase (55 хв.) - заняття з елементами класичної хореографії, що дозволяє робити ваше тіло гнучким, а поставу по-справжньому "королівської". Рекомендовано для всіх рівнів подготовлености.

 

Dance Mix (55 хв.) - заняття, яке включає в себе різні змішані стилі танців. Під час заняття навантажуються всі групи м'язів, розвивається гнучкість, пластичність і танцювальність.

 

НАПРЯМОК "РОЗУМНЕ ТІЛО"

 

FW-UP (Fit Wake-up) (55 хв.) - заняття спрямоване на укркпленіе м'язів спини, черевного преса і поліпшення постави. Ви навчитеся відчувати своє тіло, концентруватися на виконанні вправ. Рекомендується для всіх рівнів підготовленості.

 

Yoga - сукупність різних духовних, психічних і фізичних практик, націлених на управління психічними і фізіологічними функціями організму. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості.

 

Stretch Mix (Stretching) (30 хв.) - заняття спрямоване на розтяжку і розслаблення всіх груп м'язів, розвиває гнучкість. Рекомендовано для всіх рівнів підготовленості.

 

Pilates (55 хв.) - універсальна система фізичних вправ, спрямована на зміцнення глибокого шару м'язів, корекцію постави, зняття напруги і болю в тілі.

 

Callanetics (55 хв.) - це система комплексних статичних вправ, спрямованих на скорочення і розтягнення мішц.

 

ІНСТРУКТОРИ ГРУПОВИХ ПРОГРАМ:

 

  • Анна Ромашова

  • Любов Титяневич

  • Анастасія Марченко

  • Ярослава Панасюк

 

Діти.jpg

* У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, на постійній основі проводяться заняття

тільки в групі "School of swimming"

 

Всі інші групи "Дитячого клубу", проводяться тільки індивідуально, під запис.

Телефон для запису: 0 (44) 200 50 05

ПАРТНЕРЫ
Логотип_04.jpg
Логотип_02.jpg
Логотип_01.jpg
Логотип_03.jpg
Логотип_05.jpg
bottom of page