top of page

Басейн відновив свою роботу

для фітнеса 3.jpg

Тренажерний зал 830 м2

Один з найбільших тренувальних залів

Київського регіону.

Про фітнес-клуб "Дельтаплан"

Шановні любителі фітнесу!


Всі жителі елітного київського передмістя, мають чудову можливість, отримати повний пакет оздоровчих послуг безпосередньо поруч з будинком, не витрачаючи часу на дорогу до фітнес клубам, які знаходяться в місті.


Тренажерний зал - один з найбільших пренеровочних майданчиків Київського регіону. Оснащений, безліччю професійних тренажерів, а також обладнання та зоною для функціонального тренінгу. Чотири просторі студії для групових програм дозволяють проводити різні напрямки фітнес-тренувань.

Для дітей в фітнес-клубі діючи Дитячий клуб, де проводяться творчі та фізкультурно-оздоровчі програми. Для самих маленьких, працюють цікаві водні атракціони: аквазона з іграшками-водоспадами, водними гірками і пістолетами.


Завдяки панорамним вікнам і скляним стінам, вдалося досягти почуття відкритого простарнство. Над лісом і зеленими пагорбами, в сонячну погоду, можна спостерігати польоти дельтапланеристів. Біля комплексу розташовується зручна парковка для клієнтів клубу. Інфраструктура клубу включає зручні роздягальні, прозору аквазону з джакузі, римської та гідромасажною зонами, фінські сауни, кабінети для масажу і оздоровчих процедур.


Тренерський склад клубу - це професійні інструктора, спортсмени в різних видах спорту і фахівці з вищою освітою. Не секрет, що фітнесом займатися зручніше, коли тренер поруч. Наш клуб, особливо зручний для жителів Старої і Нової Обухівські траси і прилеглих масивів.


Ми запрошуємо всіх любителів оздоровчого спорту, які цінують високі стандарти сервісу та індивідуальний підхід до кожного клієнта, відвідати фітнес-клуб "Дельтаплан". 

 

Правила відвідування групових занять:

 

  • Запізнення на урок більше ніж на 10 хвилин небезпечно для вашого здоров'я. Інструктор має право, не пустити вас на заняття.

  • Не можна користуватися інвентарем без відповідної команди інструктора.

  • Щоб уникнути травм, рекомендується відвідувати заняття, які відповідають рівню вашої подготовлености.

  • Заборонено тренуватися в вуличному взутті.

  • Заборонено користуватися мобільним телефоном під час заняття.

  • Після заняття, весь інвентар повинен складатися у відведений для цього місце.

  • Розклад заняття може змінюватися.

  • Адміністрація залишає право за собою заміни заявленого інструктора.

  • Уникайте використання парфумів перед тренуванням.

 

ПАРТНЕРЫ
Логотип_04.jpg
Логотип_02.jpg
Логотип_01.jpg
Логотип_03.jpg
Логотип_05.jpg
bottom of page